7 порад як вибрати якісне м'ясо
7 порад як вибрати якісне м'ясо

М'ясо - основне джерело білків для нашого організму, необхідних для його нормального розвитку і життєдіяльності. Крім білка, м'ясо містить мінеральні речовини і вітаміни. Перша й головна умова при виборі м'яса - воно має бути свіжим. При виборі свіжого м'яса потрібно керуватися 7 правилами 
Читати далі
Дієта на курячому філе
Дієта на курячому філе

Як відомо, м’ясо курки відноситься до легкозасвоюваних та низькокалорійних продуктів харчування. Саме тому, куряче філе входить до меню різноманітних дієт.
Дієта на курячому філе допомагає худнути в середньому на 3 кг за тиждень. При цьому в організм потрапляє багато білків і зовсім мало жирів. Меню дієти доповнюється фруктами та овочами. А для того, щоб не відчувати голод, харчуватися необхідно 5-7 разів на день, але маленькими порціями.
Читати далі
Основні принципи правильного харчування для стрункої фігури
Основні принципи правильного харчування для стрункої фігури

Більшість жінок мріють про струнку фігуру, а на шляху до своєї мети, використовують багато різноманітних способів. На жаль, дуже часто досягти бажаного результату не виходить, а як тільки зусилля призупиняються – втрачені кілограми повертаються.
Читати далі
Лікування за допомогою курячого бульйону
Лікування за допомогою курячого бульйону

Мабуть, ні одна гаряча страва не приносить такої користі організму, як курячий бульйон. Цей чудотворний засіб надає найкращу допомогу в боротьбі з різноманітними захворюваннями.

В давні часи, хворих людей годували курячим бульйоном скоріше з метою підтримати традиції, але в наш час існує наукове підтвердження лікувальних якостей цієї страви.
Читати далі
Кулінарні поради  для приготування смачної курки в духовці
Кулінарні поради для приготування смачної курки в духовці

Куряче м’ясо – це джерело білка, який містить невелику кількість жиру, саме тому це м’ясо вважається дієтичним. На перший погляд, в приготуванні курки в духовці немає нічого складного, але декілька кулінарних порад допоможуть приготувати ще смачнішу улюблену страву!
Читати далі